Poznaj naszego specjalistę!

Dr n.med. Aldona Stachura

Jestem Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala nr 5 im. Św Barbary w Sosnowcu, Specjalistą Chirurgii Plastycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny), Wydział Lekarski w Katowicach.
Doświadczenie chirurgii plastycznej zdobywałam w największych w Polsce ośrodkach leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej prowadzonych przez Konsultanta Krajowego ds. Chirurgii Plastycznej prof.dr hab. n med. Jerzego Strużynę w Łęcznej oraz Konsultanta Krajowego ds. Oparzeń dr n. med. Andrzeja Krajewskiego w Gryficach.
Po uzyskaniu tytułu Specjalisty Chirurgii Plastycznej wróciłam na Śląsk i Zagłębie, rozpoczynając pracę w Szpitalu Wojewódzkim w Sosnowcu. Od 2012 r jestem związana z Kliniką La Perla Warszawa, gdzie jestem głównych chirurgiem plastycznym ; oraz szpitalem Angelius Provita w Katowicach.
Uczestniczę w licznych polskich i międzynarodowych kursach i sympozjach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Łączenie zarówno technik chirurgii plastycznej (operacyjnych) jak i medycyny estetycznej (nieoperacyjnych) pozwala mi osiągąć najlepsze możliwe efekty dla konkretnego pacjenta.
Prywatnie lubię sztukę i kulturę – teatr, poezję, muzykę i architekturę.
Moją wielką pasją są antyki.

Zobacz mnie na znanym lekarzu!

Dr n.med. Aldona Stachura

Zarezerwuj wizytę!
pl_PLPolish
pl_PLPolish