Mezoterapia igłowa z kwasem hialuronowym

Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Jest to zabieg dedykowany do suchej, zmęczonej i pozbawionej kolorytu skóry. Można go przeprowadzać na różnych obszarach ciała, przede wszystkim na twarzy, szyi, dekolcie, po wewnętrznej stronie ramion lub ud, na brzuchu, a także na grzbietach dłoni. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest również problem z wypadaniem włosów lub ogólne pogorszenie ich kondycji. Wykonujemy wówczas mezoterapię igłową na obszarze owłosionej skóry głowy.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wykonaniu nakłuć naskórka i iniekcji kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych – takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne – do skóry właściwej obszarów poddanych zabiegowi. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Na życzenie Pacjenta, na około 30 minut przed rozpoczęciem zabiegu miejscowo znieczulamy obszar zabiegowy.  Nakłuwanie trwa około 30 – 45 minut, w zależności od wielkości obszaru.

Skutkami ubocznymi mezoterapii igłowej mogą być delikatne zaczerwienienia lub niewielkie siniaki, które znikają po kilku dniach.

DLA KOGO?
KORZYŚCI
PRZECIWWSKAZANIA
Cena: 670 zł
mezoterapia igłowa