Mezoterapia z użyciem kolagenu- LINERASE

Kolagen to niezwykle ważny składnik naszej skóry. Jako główne białko tkanki łącznej ma bardzo wysoką odporność na rozciąganie i jest odpowiedzialny za jej elastyczność. Jego stopniowa utrata w miarę upływu lat powoduje natomiast wiotczenie skóry i powstawanie zmarszczek. Dlatego w pewnym wieku warto pomyśleć o wsparciu produkcji tego naturalnego budulca.

Kolagen to także najważniejsze włókno podporowe skóry, które sprawia, że jest ona gładka, napięta i odpowiednio nawilżona. Można porównać go do “rusztowania”. U młodych osób taka podpora jest trwała i mocna, jednak wraz z upływem czasu, staje się coraz słabsza i mniej stabilna. Dzieje się tak dlatego, że z wiekiem zaczyna go ubywać, a delikatna, pozbawiona sprężystości i gęstości skóra łatwo ulega „sile grawitacji”.

KOLAGEN LINERASE to przełomowa terapia w gabinetach medycyny przeciwstarzeniowej. Ten wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I, przeznaczony jest do najdelikatniejszych okolic twarzy i szyi. Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności, intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej, po uprzedniej konsultacji z Pacjentem. Przed wykonaniem zabiegu lekarz  przygotowuje zawiesinę, którą zużywa w całości podczas jednej sesji zabiegowej.  Zabieg polega na ostrzyknięciu skóry preparatem LINERASE, który charakteryzuje się wyjątkową łatwością iniekcji, gdyż posiada formę płynną, a nie żelową. Już po jednym – dwóch zabiegach, wykonanych w 4-6-tygodniowych odstępach widoczna jest  zauważalna poprawa stanu skóry, która odzyskuje młodzieńczy wygląd. Efekt jest bardzo naturalny i długotrwały – utrzymuje się około 2 lat.

KORZYŚCI
DLA KOGO?
PRZECIWWSKAZANIA
Cena od: 690 zł
kolagen