Na ratunek włosom - mezoterapia skóry głowy

Gęste, grube, lśniące włosy to marzenie wielu z nas. Są ozdobą, atrybutem młodości i zdrowia, dodają pewności siebie oraz sprawiają, że czujemy się atrakcyjni. Niestety nie wszyscy mogą się pochwalić piękną fryzurą, ale szczęśliwie jest na to rada!

Mezoterapia igłowa to jeden z najskuteczniejszych zabiegów odżywczych na skórę głowy. Hamuje wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych. Dogłębnie regeneruje, odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów. Zabieg polega na iniekcji indywidualnie dobranych substancji odżywczych, bezpośrednio do głębokich warstw skóry. Omijana jest w ten sposób bariera naskórkowa, która blokuje przenikanie większości kosmetyków. Mezoterapia poprawia mikrokrążenie skóry głowy, pobudza syntezę kolagenu, nawilża i odżywia skórę. Korzyści z zabiegu są nieocenione!

Najbardziej spektakularne efekty dają zabiegi autologiczne z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi, zawierającym czynniki wzrostu. To one stymulują procesy naprawcze w poszczególnych warstwach skóry, pobudzają komórki do podziału oraz zwiększają napływ komórek macierzystych. Źródłem osocza bogatopłytkowego jest krew Pacjenta, z której pozyskiwane są dobroczynne składniki.

Mezoterapia igłowa skóry głowy to bardzo wszechstronny zabieg, który  polecamy wszystkim naszym Pacjentom borykającym się  problemem wypadania włosów.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?
KORZYŚCI
DLA KOGO?
PRZECIWWSKAZANIA
Cena od: 400 zł
mathilde-langevin-4XLMbUouSoM-unsplash