Kosmetologia medyczna

Dermapen to rewolucyjny zabieg z wykorzystaniem mikronakłuwania, które stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu, nowych naczyń włosowatych, poprawiając jej strukturę. Dodatkowo poprzez stworzone mikrokanały w skórze możemy wprowadzić w głębsze warstwy indywidualnie dobrane substancje aktywne. Skóra po wykonaniu tysiąca mikronakłuć Dermapenem delikatnie się łuszczy, co z kolei przyczynia się do zmniejszenia przebarwień, poprawy jej struktury, kolorytu i zmniejszenia widoczności porów. Za pomocą zabiegu Dermapen możemy w stosunkowo mało inwazyjny sposób uzyskać wyraźny efekt anti-aging.

Zabieg polegający na dogłębnym oczyszczeniu skóry twarzy z jednoczesnym efektem jej nawilżenia. Łączy w sobie trzy technologie: bezkryształową dermabrazję (jednorazowe końcówki), wielofunkcyjne substancje aktywne (m. in. delikatne kwasy owocowe) oraz zasysanie próżniowe. Jest zabiegiem delikatnym, nie naraża pacjenta na dyskomfort i nie wyłącza z codziennej aktywności. Dzięki najnowszej, wyspecjalizowanej technologii pozwala na oczyszczenie skóry na nowym, dotąd niespotykanym poziomie.

Karboksyterapia to zabieg polegający na precyzyjnym i ściśle kontrolowanym podawaniu niewielkich ilość medycznego dwutlenku węgla pod skórę z użyciem bardzo cienkiej igły. Zabieg możemy wykonywać na twarz, okolicę oczu, szyję, dekolt, a także na prawie każdym obszarze ciała. Karboksyterapia Evolution jest urządzeniem medycznym, a podawany gaz posiada wszelkie potrzebne atesty, personel wykonujący zabieg posiada certyfikowane szkolenie oraz bardzo duże doświadczenie w pracy z urządzeniem marki EVOLUTION, dlatego zabieg  jest całkowicie bezpieczny, w odróżnieniu od zabiegów wykonywanych na słabej jakości sprzęcie nieznanego pochodzenia.

Depilacja laserem Light Sheer to nowoczesny oraz skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia. Marka Light Sheer to znany uznany producent urządzeń do depilacji laserowej dający gwarancję skutecznych i bezpiecznych zabiegów. Osoby wykonujące zabieg w naszej klinice to wysokiej klasy przeszkoleni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Icoone Laser to urządzenie służące do nieinwazyjnego modelowania sylwetki. Dzięki temu nowoczesnemu urządzeniu możemy redukować tkankę tłuszczową, zmniejszać widoczność cellulitu, poprawiać jędrność i zagęszczać wiotką skórę. Icoone laser to opatentowana technologia łącząca masaż podciśnieniowy, działanie lasera diodowego oraz czerwonego światła led. Działanie urządzenia opiera się na pracy zmechanizowanych głowic masujących, wyposażonych w rolki z mikrootworami. Dzięki zastosowaniu trzech rodzajów podciśnienia podczas zabiegu nie ma ryzyka rozciągnięcia skóry, a zabieg można wykonać nawet u osób borykających się z rozszerzonymi naczynkami.

Infuzja tlenowa to skuteczny zabieg nawilżający z wykorzystaniem najlepszych na rynku ampułek marki Intraceuticals. Idealnie sprawdzi się jako tzw. zabieg bankietowy przed wielkim wyjściem, jak również dla skór odwodnionych jako terapia w serii. Polega na wprowadzaniu substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry, za pomocą czystego tlenu i ciśnienia hiperbarycznego.

Nie wiesz jaki zabieg będzie odpowiedni dla Ciebie?
Zapraszamy na konsultację do Naszej Kosmetolog.
Konsultacja kosmetologiczna powinna być pierwszym krokiem przed wyborem konkretnego zabiegu. Dzięki niej pacjent zyskuje pewność, że terapia, na którą chce się zdecydować jest odpowiednia dla jego skóry. W naszej klinice medycyny estetycznej i kosmetologii w Krakowie uzyskasz odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania dotyczące Twojej skóry jak i również zabiegów kosmetycznych. Już podczas pierwszej wizyty kosmetolog powie jaka jest kondycja Twojej skóry i nad czym należy popracować. Dostaniesz również wskazówki jak odpowiednio wykonywać codzienną pielęgnację, a także jakie produkty będą dla Ciebie najlepsze.

Konsultacja kosmetyczna

Dla kogo?

Kosmetolog podpowiada jak o nią dbać i rozwiązać problemy takie jak:

  • przesuszenie,
  • przetłuszczenie,
  • zaskórniki,
  • naczynka,
  • zaczerwienienia,
  • trądzik..

Zabiegi po konsultacji

Nasi kosmetolodzy to doświadczeni specjaliści. Osoby pracujące na tym stanowisku w VITAMEDICUM posiadają tytuły magistra kosmetologii. Liczne szkolenia, podnoszenie kwalifikacji i znajomość najnowocześniejszych procedur zabiegowych to ich wizytówka. Zabiegi poprawiają wygląd takich partii jak: twarz skóra pod oczami, brzuch. Poprawiają niedoskonałości obejmujące uda czy pośladki.

 

Jak wygląda konsultacja kosmetologiczna?

W trakcie konsultacji kosmetolog zbiera informacje o stanie zdrowia pacjenta, wyklucza wszelkie przeciwwskazania, zapoznaje pacjenta z oferta kliniki oraz planuje dalszą procedurę zabiegową. Pyta również o dotychczasową pielęgnację oraz wykonywane wcześniej zabiegi. Podczas wizyty konsultacyjnej, w gabinecie kosmetologii, specjalista udziela również instrukcji dotyczących pielęgnacji domowej. Są to najważniejsze kroki, które pozwalają osiągnąć zamierzone rezultaty, by uzyskać zdrowy i promienny wygląd skóry.

Kosmetolodzy pracują u nas na takich sprzętach jak:

Hydrafacial Karboksyterapia (co2) C.D.T. Evolution Light Sheer Infuzja tlenowa Intraceuticals Icoone Laser