Cellulit jest to nieprawidłowo rozrośnięta tkanka łączna, w której kumulują się uboczne produkty przemiany materii oraz dochodzi do zaburzeń w przepływie krwi i limfy. Tkanka tłuszczowa składa się z pojedynczych komórek, które łączą się w grupy przypominające wyglądem kolumny. Kiedy na przykład podczas dojrzewania proces gromadzenia tłuszczy nasila się, komórki tłuszczowe stają się coraz większe, a „kolumna”, czyli skóra, zaczyna być nierówna, pełna grudek i zagłębień. W początkowej fazie cellulit nie daje żadnych dotkliwych objawów. W momencie, kiedy schorzenie jest już widoczne gołym okiem, proces chorobowy jest już dość zaawansowany.Cellulit nie leczony w fazie I i II, rozwija się do III stadium kiedy zmiany stają się już nieodwracalne.

Vitamediucum oferuje profesjonalną diagnostyka cellulitu, która pozwoli ocenić stan zdrowia, zidentyfikuje zagrożenia i określi najodpowiedniejsze kierunki działań terapeutycznych. Doświadczenie pokazuje, że leczenie cellulitu jest bardzo trudne, a  większość metod zawodzi. Tylko synergia wielu działań – odpowiedniej diagnostyki, zabiegów rehabilitacji komórkowej i odpowiedniego odżywiania, skutecznie wyeliminuje przyczyny cellulitu.

Masaż bańką chińską wspomagający odchudzanie i redukcję cellulitu
Masaż bańką chińską polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i tkanek znajdujących się pod jej warstwą. Ułatwia spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenie objętości płynów w tkankach i wydalanie toksyn z organizmu przez usprawnienie krążenia żylnego i limfatycznego oraz zmianę przepuszczalności błony komórkowej. Poprawia ukrwienie skóry i mięśni, stymuluje metabolizm komórek. Przynosi znaczące efekty w krótkim czasie. Powoduje zmniejszenie obwodów ciała oraz wyraźną poprawę jakości skóry, zmniejsza wyrazistość rozstępów.

Masaż niewskazany jest u osób z cerą naczyńkową, cierpiących z powodu żylaków, oraz chorych na hemofilię

Aby skutecznie zredukować cellulit proponujemy:
-detoks organizmu
-masaż wodny
-masaż bańką chińską
-intensywny zabieg przy użyciu urządzenia theragun
-pneumatyczną kompresję ( recovery pump )
-lipolizę iniekcyjną
-badania na nietolerancje pokarmowe
-badania genetyczne
-konsultacje dietetyczne
-indywidualnie opracowaną dietę

[mk_button corner_style=”full_rounded” size=”large” url=”https://vitamedicum.pl/cennik/zabiegi/”]Jesteś zainteresowany ?
Zobacz nasze ceny ![/mk_button]
pl_PLPolish
pl_PLPolish