Dzień dobry!

W naszej placówce medycznej pracuje wyłącznie wyspecjalizowany personel medyczny. fizjoterapeuci, rehabilitanci, kosmetolodzy.

Chcemy abyś był najszczęśliwszym, najzdrowszym i najpiękniejszym człowiekiem tak wewnątrz jak i na zewnątrz!

Skontaktuj się z nami i umów na konsultacje lub zabieg!
Już teraz!

Nasz zespół

Mgr kosmetologii Klaudia Augustyn – Niesłuchowska

Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej oraz kosmetologii prostej.

Jest absolwentką Collegium Medicum UJ na kierunku kosmetologia, gdzie obroniła tytuł magistra. Największą radość sprawia jej wykonywanie tych najbardziej zaawansowanych, wymagających wiedzy i precyzji zabiegów z zakresu kosmetologii. Zawsze podkreśla, że oprócz wiedzy i doświadczenia, ważna dla Niej jest relacja z Klientem, wsłuchanie się w jego potrzeby i oczekiwania. Uważa, że współpraca lekarza i kosmetologa – a co za tym idzie – wielokierunkowe podejście do tematu pielęgnacji skóry pozwala osiągnąć długotrwałe i naturalne rezultaty.

Prywatnie uwielbia włoską kuchnię, czyta kryminały i ogląda filmy Tarantino 🙂

Mgr kosmetolog Barbara Wiecha

Specjalista w zabiegach na twarz i ciało.

Jest absolwentką kosmetologii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Studia magisterskie ukończyła w 2018 roku otrzymując dyplom z wyróżnieniem! W Vitamedicum pomoże Ci dobrać zabieg dostosowany do potrzeb Twoje skóry, doradzi oraz rozwieje wszelkie wątpliwości. Do klientów podchodzi z wielkim zaangażowaniem, emanuje spokojem i ciepłem. Ulubione zabiegi: ICOONE Laser i Infuzja Tlenowa Intraceutical.

Uważa, że odpowiednio dobrany zabieg i pielęgnacja domowa to klucz do osiągnięcia długotrwałych efektów do naturalnego piękna.

Lubi dobrą kuchnie i poznawać nowe miejsca. Hobby: filmy, kuchnia japońska. Zapraszamy do Vitamedicum na zabiegi do naszej specjalistki!

Mgr. fizjoterapii Magdalena Olszewska

Fizjoterapeutka specjalizująca się w zabiegach medycznej hydrokolonoterapii oraz masażach.

 Jest absolwentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego. Pomaga pacjentom w oczyszczaniu organizmu wykonując zabiegi z zakresu medycznej hydrokolonoterapii i masaże, m. in. z wykorzystaniem techniki głębokiej relaksacji. Zwolenniczka naturopatii, zdrowego odżywiania. Kocha sport i podróże.

Technik masażysta Małgorzata Sroka

Masażysta specjalizujący się w tkankach glębokich oraz rozluźnienie mieśniowo-powieziowe.

Jest studentką Fizjoterapii na Wyzszej Szkole Promocji Zdrowia. Ukonczyla Technikum Masazu Leczniczego w Krakowie. Ukonczone dodatkowe kursy poglebily wiedze dzieki ktorej specjalizuje sie w masazu Tkanek Glebokich i w jednostkach chorobowych. Prywatnie trenuje biegi gorskie i biegi po schodach. Obecnie pracuje w Vitamedicum gdzie sluzy pmoca w sprawach masazu leczniczego i relaksacyjnego. Przyjdz, zobacz i ciesz sie dobrym samopoczuciem.

Pielęgniarka Bożena Karlińska

Specjalizuje się w wlewach kroplówkowych.

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagielońskiego Wydział Nauk o Zdrowiu. Specjalizacja pielęgniarska z Chirurgii Ogólnej. Na co dzień pracująca w jednym z Krakowskich Szpitali. W swoim zawodowym doświadczeniu zajmowała się terapią ketogeniczną. Bardzo ważna jest dla niej profilaktyka jelita grubego, swoje doświadczenie zdobyła pracując w Pracowni Endoskopii.  Charakteryzuje się umiejętnością słuchania pacjenta. Prywatnie kocha taniec.

Sylwia Koczara

Vitamedicum może ją zobaczyć na rejestracji lub masująć.

Jest studentką fizjoterapii III roku studiów magisterskich. Ukończyła kilka kursów dokształcających o stawach obwodowych oraz kręgosłupie.  Specjalizuję się w masażu punktów spustowych, masażu leczniczym,drenażu limfatycznym,masażu antycellulitowym oraz technikach manualnych. Szybko się uczy i łatwo nawiązuje kontakt z nowymi pacjentami. Prywatnie stara się zawsze aktywnie spędzać dzień, uprawia sport, miłośniczka zwierząt.

Masz pytanie do naszego zespołu?

Zadzwoń, pomożemy!

663 660 096

pl_PLPolish
pl_PLPolish