team

Poznajmy się

Vitamedicum to nowoczesna klinika specjalizująca się w profesjonalnych usługach medycznych, zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Szeroka gama oferowanych usług daje możliwość dopasowania terapii do Twoich indywidualnych potrzeb oraz osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Pod okiem doświadczonych specjalistów z dziedziny pulmonologii, dermatologii, reumatologii, medycyny estetycznej, urologii, chirurgii plastycznej, dietetyki i kosmetologii możesz zadbać o swoje zdrowie i wspomóc procesy regeneracji organizmu. Zabiegi anti-aging pomagają w odzyskaniu pewności siebie i zachowaniu młodego wyglądu.

Jesteśmy po to, żeby zadbać o Twoje piękno wewnątrz i na zewnątrz!

Gwarancja standardów

W trosce o zachowanie najwyższych standardów usług zapewniamy:

1. bezpieczeństwo
2. najwyższe standardy higieniczne
3. Wykształcony i wykwalifikowany personel wciąż podnoszący swoje kwalifikacje
4. certyfikowany sprzęt
5. preparaty medyczne i kosmetologiczne wiodących światowych marek

Poznaj nasz zespół!

Klaudia Augustyn–Niesłuchowska

Magister kosmetologii

Jest absolwentką Collegium Medicum UJ na kierunku kosmetologia, gdzie obroniła tytuł magistra. Największą radość sprawia jej wykonywanie najbardziej zaawansowanych, wymagających wiedzy i precyzji zabiegów z zakresu kosmetologii. Zawsze podkreśla, że oprócz wiedzy i doświadczenia, ważna dla niej jest relacja z klientem, wsłuchanie się w jego potrzeby i oczekiwania. Uważa, że współpraca lekarza i kosmetologa, a co za tym idzie, wielokierunkowe podejście do tematu pielęgnacji skóry pozwala osiągnąć długotrwałe i naturalne rezultaty. Prywatnie uwielbia włoską kuchnię, czyta kryminały i ogląda filmy Tarantino.

Beata Stróżecka

Manager

Jest absolwentką Politechniki Lubelskiej. Choć z wykształcenia jest inżynierem od lat łączy pracę z pasją do medycyny kierując i zarządzając placówkami medycznymi. W swojej codziennej pracy kieruje się zasadami etyki, empatii i zrozumienia- zarówno wobec lekarzy, pozostałego personelu, jak i pacjentów.

Barbara Wiecha

Magister kosmetologii

Jest absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Ukończyła studia magisterskie w 2018 roku otrzymując dyplom z wyróżnieniem. W Vitamedicum pomoże Ci dobrać zabieg dostosowany do potrzeb Twojej skóry, doradzi oraz rozwieje wszelkie wątpliwości. Do klientów podchodzi z wielkim zaangażowaniem, emanuje spokojem i ciepłem. Ulubione zabiegi: ICOONE Laser i Infuzja Tlenowa Intraceutical.

Uważa, że odpowiednio dobrany zabieg i pielęgnacja domowa to klucz do osiągnięcia długotrwałych efektów i naturalnego piękna. Prywatnie lubi dobrą kuchnię i podróże.

Aleksandra Góra

Studentka kosmetologii

Jest studentką kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła specjalistyczne kursy dokształcające oraz nadal pogłębia wiedzę w dziedzinie kosmetologii. Specjalizuje się w wykonywaniu masażu podciśnieniowego ICOONE. Na co dzień znajdziesz ją na recepcji. Jest osobą empatyczną, uśmiechniętą, przez co z łatwością nawiązuje kontakt z pacjentami. Prywatnie bardzo aktywna, lubi podróżować i spędzać czas z najbliższymi.

Magdalena Olszewska

Magister fizjoterapii

Jest absolwentką fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego. Odbyła kursy w zakresie terapii wisceralnej i nosi tytuł terapeuty wisceralnego po ukończeniu szkoły w zakresie terapii wisceralnej i osteopatii. Od 10 lat pomaga pacjentom w oczyszczaniu organizmu wykonując zabiegi z zakresu medycznej hydrokolonoterapii. Jest specjalistką z zakresu masażu m. in. z wykorzystaniem techniki głębokiej relaksacji. Zwolenniczka naturopatii i zdrowego odżywiania. Kocha sport oraz podróże.

Sylwia Koczara

Studentka fizjoterapii

Jest studentką fizjoterapii studiów magisterskich. Ukończyła specjalistyczne kursy dokształcające w dziedzinie stawów obwodowych oraz kręgosłupa. Specjalizuje się w masażu punktów spustowych, masażu leczniczym, drenażu limfatycznym, masażu antycellulitowym, technikach manualnych oraz neuromobilizacji. Szybko się uczy i łatwo nawiązuje kontakt pacjentami. Prywatnie stara się zawsze aktywnie spędzać dzień, uprawia sport i jest miłośniczką zwierząt.

Bożena Karlińska

Pielęgniarka dyplomowana

Jest absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła specjalizację pielęgniarską z chirurgii ogólnej. Na co dzień pracuje w jednym z krakowskich szpitali. W swojej karierze zawodowej zajmowała się terapią ketogeniczną. Bardzo ważna jest dla niej profilaktyka jelita grubego, a swoje doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie nauki zdobyła w pracowni endoskopii. Jest osobą empatyczną, która potrafi dokładnie wsłuchać się w potrzeby pacjenta. Prywatnie kocha taniec.

Małgorzata Sroka

Technik masażysta

Jest studentką fizjoterapii w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Ukończyła Technikum Masażu Leczniczego w Krakowie. Specjalistyczne kursy pogłębiły jej wiedzę z zakresu masażu tkanek głębokich i w jednostkach chorobowych. W Vitamedicum służy pomocą w masażu leczniczym i relaksacyjnym. Prywatnie trenuje biegi górskie i biegi po schodach.

Masz pytanie do naszego zespołu?

Zadzwoń, pomożemy!

663 660 096