Poznajmy się

Vitamedicum to nowoczesna klinika specjalizująca się w profesjonalnych usługach medycznych, zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Naszym Pacjentom oferujemy konsultacje lekarskie, dietetyczne, wlewy kroplówkowe, ozonoterapię, profesjonalne masaże, medyczną hydrokolonoterapię, terapie oczyszczające, zabiegi antycellulitowe, zamykanie naczynek, depilację laserową oraz bogaty wybór zabiegów kosmetologicznych i estetycznych. Szeroka gama oferowanych przez nas usług, daje możliwość dopasowania terapii do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Pod okiem doświadczonych specjalistów z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej, pulmonologii, dermatologii, reumatologii i urologii, dbamy o Państwa zdrowie i wspomagamy procesy regeneracji organizmu. Profesjonane zabiegi anti-aging, terapie oczyszczające oraz zabiegi odchudzające pomagają naszym Pacjentom w odzyskaniu pewności siebie i zachowaniu młodego wyglądu.

Gwarancja standardów

W trosce o zachowanie najwyższych standardów usług zapewniamy:

1. procedury anty-covidowe
2. bezpieczeństwo
3. najwyższe standardy higieniczne
4. wykształcony i wykwalifikowany personel, stale podnoszący swoje kwalifikacje
5. certyfikowany sprzęt
6. preparaty medyczne i kosmetologiczne wiodących światowych marek

Poznaj nasz zespół!

Barbara Wiecha

Magister kosmetologii

Jest absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Ukończyła studia magisterskie w 2018 roku, otrzymując dyplom z wyróżnieniem. W Vitamedicum pomaga Pacjentom dobrać zabiegi do ich indywidualnych potrzeb, w celu osiągnięcia zamierzonych efektów. Do Klientów podchodzi z wielkim zaangażowaniem, profesjonalizmem, spokojem i ciepłem. Podkreśla, że odpowiednio dobrany profesjonalny zabieg i domowa pielęgnacja uzupełniająca, to klucz do osiągnięcia długotrwałych efektów i naturalnego piękna. W Vitamedicum specjalizuje się w modelowaniu sylwetki icoone, karboksyterapia, mezoterapii oraz kosmetyce prostej. Prywatnie lubi dobrą kuchnię i podróże.

Klaudia Augustyn–Niesłuchowska

Magister kosmetologii

Jest absolwentką Collegium Medicum UJ na kierunku kosmetologia, gdzie obroniła tytuł magistra. Największą radość sprawia jej wykonywanie najbardziej zaawansowanych, wymagających wiedzy i precyzji, zabiegów z zakresu kosmetologii. Zawsze podkreśla, że oprócz wiedzy i doświadczenia, ważna dla niej jest relacja z Pacjentem, wsłuchanie się w jego potrzeby i oczekiwania. Uważa, że współpraca lekarza i kosmetologa, a co za tym idzie – wielokierunkowe podejście do tematu pielęgnacji skóry –  pozwala osiągnąć długotrwałe i naturalne rezultaty. W Vitamedicum specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych, z wykorzystaniem sprzętu medycznego. Prywatnie uwielbia włoską kuchnię, czyta kryminały i ogląda filmy Tarantino.

Aleksandra Góra

Studentka kosmetologii

Jest studentką kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła specjalistyczne kursy dokształcające i na bieżąco pogłębia wiedzę z dziedziny kosmetologii. Specjalizuje się w wykonywaniu masażu podciśnieniowego ICOONE. Jest osobą empatyczną, ciepłą i uśmiechniętą, przez co z łatwością nawiązuje kontakt z Pacjentami. Prywatnie bardzo aktywna, lubi podróżować i spędzać czas z najbliższymi.

 

 

 

 

 

Magdalena Olszewska

Magister fizjoterapii

Jest terapeutkę i absolwentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła liczne kursy z zakresu terapii wisceralnej i osteopatii. Od ponad 10 lat pomaga naszym Pacjentom w oczyszczaniu organizmu, wykonując zabiegi medycznej hydrokolonoterapii. Jest również specjalistką z zakresu masażu z wykorzystaniem techniki głębokiej relaksacji. Prywatnie zwolenniczka naturopatii i zdrowego odżywiania. Kocha sport i podróże.

 

 

 

 

 

 

Sylwia Koczara

Studentka fizjoterapii

Jest studentką fizjoterapii na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ukończyła specjalistyczne kursy dokształcające z dziedziny stawów obwodowych oraz kręgosłupa. Specjalizuje się w masażu punktów spustowych, masażu leczniczym, drenażu limfatycznym, masażu antycellulitowym, technikach manualnych oraz neuromobilizacji. Jest energiczna i łatwo nawiązuje kontakt z Pacjentami. Prywatnie jest osobą niezwykle aktywną, uprawia sport i kocha zwierzęta.

 

 

 

 

Marta Blaszyńska

Magister fizjoterapii

Jest magistrem fizjoterapii, trenerem personalnym i instruktorem fitness. Ukończyła studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i wiele kursów z zakresu terapii manualnej, chiropraktyki, masażu tkanek miękkich, terapii wisceralnej i osteopatii. Dodatkowo w Vitamedicum stosuje elementy suchego igłowania oraz kinesiotapingu. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie a terapię planuje holistycznie, dbając o każdy szczegół i komfort Pacjenta w każdym aspekcie. Najważniejszym etapem leczenia jest szczegółowy wywiad i prawidłowo postawiona diagnoza, aby usunąć nie tylko sam objaw, ale przede wszystkim uwolnić Pacjenta od przyczyny dolegliwości raz na zawsze. Zajmuje się również przygotowaniem Pacjentów do operacji, kompleksową rehabilitacją pooperacyjną, uroginekologiczną, fizjoterapią kobiet w ciąży i połogu. Od kilku lat współpracuje również regularnie ze sportowcami.

Bożena Karlińska

Dyplomowana pielęgniarka

Jest absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła specjalizację pielęgniarską z chirurgii ogólnej. Na co dzień pracuje w jednym z krakowskich szpitali. W swojej karierze zawodowej zajmowała się m.in. terapią ketogeniczną i profilaktyką jelita grubego.  Swoje doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie zdobywała w szpitalnej pracowni endoskopii. Jest osobą empatyczną, która potrafi dokładnie wsłuchać się w potrzeby Pacjenta. W Vitamedicum zajmuje się ozonoterapią oraz wlewami kroplówkowymi. Prywatnie kocha taniec.

Angelika Maciejowska

Licencjonowana pielęgniarka

Studiuje na Małopolskiej Uczelni Państwowej  w Oświęcimiu. Doświadczenie zbierała w wielu szpitalach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Na co dzień pracuje w największym krakowskim szpitalu, wciąż się szkoli i uczestniczy w kursach specjalistycznych – obecnie kurs kwalifikacyjny z Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Uwielbia kontakt z pacjentem i wykonywanie zaawansowanych procedur medycznych. W Vitamedicum zajmuje się ozonoterapią oraz wlewami kroplówkowymi. Prywatnie fascynuje się fotografią i podróżami.

Katarzyna Kuliczkowska

Magister pielęgniarstwa

Magister pielęgniarstwa. Posiada specjalizację z pielęgniarstwa zachowawczego. Na co dzień pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyła na oddziale pulmonologii. Obecnie zajmuje się badaniami czynnościowym układu oddechowego. W Vitamedicum specjalizuje się w badaniach nadreaktywności oskrzeli oraz spirometrii.

 

 

Małgorzata Sroka

Technik masażysta

Jest studentką fizjoterapii w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Ukończyła Technikum Masażu Leczniczego w Krakowie. Liczne specjalistyczne kursy pogłębiły jej wiedzę z zakresu masażu tkanek głębokich a także  w jednostkach chorobowych. W Vitamedicum specjalizuje się w masażu leczniczym i relaksacyjnym z wykorzystaniem fali uderzeniowej. Prywatnie trenuje biegi górskie i biegi po schodach.

 

 

Beata Stróżecka

Manager

Jest absolwentką Politechniki Lubelskiej. Choć z wykształcenia jest inżynierem, od lat realizuje swoją pasję do medycyny, kierując i zarządzając placówkami medycznymi. W swojej codziennej pracy kieruje się zasadami etyki, empatii i zrozumienia – zarówno wobec lekarzy, personelu, jak i Pacjentów.

 

 

 

 

Masz pytanie do naszego zespołu?

Zadzwoń, pomożemy!

663 660 096