Wlewy kroplówkowe

Niewielu z nas może powiedzieć, że dzięki diecie w naturalny sposób dostarcza swojemu organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych i nie potrzebuje dodatkowej suplementacji. Przeciwnie, większość z nas nie zwraca uwagi na odpowiednie zróżnicowanie spożywanych produktów i ich pochodzenie. Terapia kroplówkowa jest doskonałym sposobem na zniwelowanie niedoboru witamin i mikroelementów, który jest efektem stosowania złej diety, spożywania produktów spożywczych niskiej jakości, ekspozycji na nadmierny stres, czy też stosowania długotrwałej kuracji lekami.

Kroplówkowe kuracje są alternatywą dla tradycyjnych terapii polegających na doustnej suplementacji, które zapewniają tylko ograniczone wchłanianie składników odżywczych. Korzyści płynące z dożylnej suplementacji są dobrze znane w medycynie szpitalnej. Znaczące badania kliniczne wykazują istotną przewagę wchłanialności składników dostarczanych bezpośrednio do krwiobiegu pacjenta, w stosunku do suplementów przyjmowanych drogą doustną. Ponadto, dożylna droga podania tych terapeutyków znacząco odciąża układ pokarmowy i ogranicza wystąpienie szeregu skutków ubocznych.

Vitamedicum to podmiot leczniczy współpracujący z Instytutem Terapii Witaminowej, w którym  dożylne kuracje witaminowe dobierane są indywidualnie na podstawie konsultacji lekarskiej. Zapewniamy wysoką jakość stosowanych farmaceutyków i profesjonalną obsługę. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, nad którymi czuwa lekarz.
Dożylna kuracja witaminowa w Vitamecium to bezpieczeństwo, wysoka jakość i wygoda podania indywidualnie skomponowanej kroplówki witaminowej. W naszej ofercie posiadamy zarówno kuracje dla kobiet, mężczyzn, osób aktywnych fizycznie, sportowców, seniorów, jak również terapie zaprojektowane z myślą o osobach cierpiących na choroby przewlekłe i cywilizacyjne.