Wlewy kroplówkowe

Wg licznych opracowań wlewy witaminowe to skuteczny, szybki i bezpieczny sposób na uzupełnienie niedoborów w organizmie.

Niewielu z nas może powiedzieć, że dzięki diecie w naturalny sposób dostarcza swojemu organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych i nie potrzebuje dodatkowej suplementacji. Przeciwnie, większość z nas nie zwraca uwagi na odpowiednie zróżnicowanie spożywanych produktów, ani ich pochodzenie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, Vitamedicum ma przyjemność zaproponować indywidualnie dobierane kroplówki oraz zastrzyki. Ponieważ korzyści płynące z dożylnej suplementacji są znane w medycynie szpitalnej, zdecydowaliśmy się na stosowanie terapii dożylnych wspomagających leczenie podstawowe. Uważamy bowiem, że wlewy witaminowe są doskonałym sposobem na zniwelowanie niedoboru witamin i mikroelementów powstałych w wyniku stosowania złej diety, czy chorób cywilizacyjnych. Proponowane przez nas wlewy witaminowe są więc wspomaganiem dla tradycyjnych terapii polegających m.in. na doustnej suplementacji.  Uważamy iż dożylna droga podania terapeutyków zapewnia dużą wchłanialności dostarczanych składników, odciąża układ pokarmowy i ogranicza wystąpienie szeregu skutków ubocznych.

Vitamedicum to podmiot leczniczy współpracujący z Instytutem Terapii Witaminowej, w którym  wlewy witaminowe dobierane są indywidualnie na podstawie konsultacji lekarskiej. Proponujemy naszym Pacjentom kroplówki, ale wyłącznie jako terapię wspomagającą oraz uzupełniającą tradycyjne metody leczenia i suplementacji. Zapewniamy wysoką jakość stosowanych farmaceutyków i profesjonalną obsługę. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel medyczny, oraz lekarzy specjalistów.

Kroplówki witaminowe w Vitamedicum to bezpieczeństwo, wysoka jakość oraz wygoda podania indywidualnie skomponowanej kroplówki. W naszej ofercie posiadamy kuracje dla kobiet, mężczyzn, osób aktywnych fizycznie, sportowców, seniorów, jak również osób cierpiących na choroby przewlekłe i cywilizacyjne. Zgodnie z naszą filozofią i aktualną wiedzą medyczną zalecamy naszym Pacjentom stosowanie terapii podstawowych (tradycyjnych), ale dodatkowo wzbogaconych wlewami dożylnymi.