Wlewy kroplówkowe

kroplówka zdjęcie

Niewielu z nas może powiedzieć, że dzięki diecie w naturalny sposób dostarcza swojemu organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych i nie potrzebuje dodatkowej suplementacji. Niestety większość z nas boryka się z licznymi niedoborami i deficytami, ponieważ środowisko w którym żyjemy jest coraz bardziej toksyczne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, Vitamedicum proponuje  kuracje witaminowe oraz minerałowe, oparte na autorskich recepturach. Dla każdego naszego Pacjenta indywidualnie dobieramy odpowiedni zestaw  suplementów, który podajemy w formie wlewu dożylnego albo zastrzyku domięśniowego. Uważamy bowiem, że kroplówki są doskonałym sposobem na zniwelowanie niedoboru witamin i mikroelementów powstałych w wyniku stosowania złej diety, czy chorób cywilizacyjnych. Proponowane przez nas wlewy wspomagają tradycyjne terapie polegające m.in. na doustnej suplementacji. Dożylna droga podania suplementów  zapewnia dużą wchłanialności dostarczanych składników, odciąża układ pokarmowy i ogranicza wystąpienie szeregu skutków ubocznych.

Vitamedicum to podmiot leczniczy współpracujący z Instytutem Terapii Witaminowej. Proponowane naszym Pacjentom kroplówki są wyłącznie terapią wspomagającą oraz uzupełniającą tradycyjne metody leczenia i suplementacji. Zapewniamy wysoką jakość stosowanych farmaceutyków i profesjonalną obsługę medyczną. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel medyczny, oraz lekarzy specjalistów.

Kroplówki witaminowe w Vitamedicum to bezpieczeństwo, wysoka jakość oraz wygoda podania indywidualnie skomponowanej kroplówki. W naszej ofercie posiadamy kuracje dla kobiet, mężczyzn, osób aktywnych fizycznie, sportowców, seniorów, jak również osób cierpiących na choroby przewlekłe i cywilizacyjne.