Poznaj naszego specjalistę!

dr n. med. Anna Leśniak

Lekarz medycyny, specjalista okulistyki w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, Oddział Kliniczny Okulistyki i Onkologii Okulistycznej. Starszy asystent w zespole onkologicznym Oddziału Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Rozwój zawodowy oparty jest o zainteresowania chorobami wzroku i zaawansowane metody ich leczenia. W trakcie dotychczasowej pracy nabyła doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu i wzroku. Specjalizuje się w diagnostyce i terapii (również chirurgicznej) znamion barwnikowych, czerniaka naczyniówki, łagodnych i złośliwych guzów i zmian barwnikowych tęczówki, spojówki i powiek, chirurgii okuloplastycznej. Praktyka kliniczna stanowi główne pole doświadczeń w dyscyplinie onkologii okulistycznej.

Wśród zainteresowań jest również medycyna estetyczna. Doświadczenie zdobyte na licznych szkoleniach, konferencjach i kursach mistrzowskich pozwoliło na podjęcie trwającej już 8 lat praktyki w klinikach medycyny estetycznej. Wśród gamy zabiegów znajdują się metody rewitalizacji skóry na bazie osocza bogatopłytkowego, wiele form mezoterapii igłowych, zabiegów antiaging; zabiegi na bazie kwasu hialuronowego i botoxu, a także lifting i korekty estetyczne z użyciem wchłanianych nici, stanowiących alternatywę chirurgii estetycznej.

Zobacz mnie na znanym lekarzu!

dr n. med. Anna Leśniak

Zarezerwuj wizytę!
Postings Listed

New Vacancies

Suplementacja magnezem

Witaminy z grupy Bwspierają pracę układu nerwowego, zwiększają zdolności poznawcze,pomagają w chwilach wymagających skupienia...

Read More

Redukcja Cellulitu

Medycyna estetyczna, oraz fizjoterapia  to nie tylko zabiegi upiększające na twarz, czy szeroko pojęta...

Read More
Medycyna stylu życia w Krakowie
Godziny otwarcia

Od pon  do pt- 9:00-20:00

pl_PLPolish
pl_PLPolish