Kroplówka anti aging

Wolne rodniki wywołują procesy utleniania, których konsekwencją jest niszczenie struktur DNA komórek. W następstwie, dochodzi do uszkodzenia włókien kolagenowych i elastynowych, a tym samym do szybszego starzenia się skóry oraz rozwoju wielu chorób, np. łuszczycy czy egzemy.
Antyoksydanty ze względu na opóźnianie procesów starzenia się skóry, działanie przeciwzapalne i przeciwzmarszczkowe znajdują szerokie zastosowanie w kosmetyce. Związki te dodawane są do różnych kremów i balsamów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji. Antyoksydanty stosowane w preparatach kosmetycznych chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego odpowiedzialnego za fotostarzenie się skóry oraz powstawanie nieestetycznych przebarwień.
Niestety, przeciwutleniacze są dodawane do kosmetyków w niewielkich stężeniach. Nie powinny powodować zmiany barwy, zapachu czy konsystencji gotowego produktu. Antyoksydanty wykorzystywane w kosmetyce powinny charakteryzować się nietoksycznością, tolerancją skórną, odpornością na działanie czynników fizycznych i chemicznych, trwałością w podwyższonej temperaturze oraz wysoką skutecznością w niewielkich stężeniach. Do przeciwutleniaczy stosowanych w kosmetyce zalicza się m.in.:
koenzym Q10
kwas liponowy
witaminy antyoksydacyjne – m.in. witaminę C

Naszym pacjentom proponujemy

  1. Kroplówkę z kwasem alfa–liponowym ( ALA )

  Kwas alfa-liponowy to jeden z najskuteczniejszych dostępnych antyoksydantów, który dzięki swoim właściwościom protekcyjnym oddziałuje na układ nerwowy, w szczególności na wzmocnienie osłonek mielinowych w neuronach. Dodatkowo, przy jego regularnym przyjmowaniu, wykazano działanie wspierające usuwanie metali ciężkich z organizmu.

  Kwas alfa-liponowy zmniejsza stres oksydacyjny (który leży u podstawy większości chorób przewlekłych) m. in. poprzez stymulację syntezy glutationu, głównego „zabójcy” wolnych rodników w ludzkim ciele oraz przedłużając czas działania witaminy C. Pobudza komórki macierzyste do odbudowy tkanek, chroni przed miażdżycą, stymuluje układy antyoksydacyjne organizmu (glutation), dzięki czemu ma znaczący wpływ na poprawę wyglądu i funkcjonowania skóry.

   

  CENA: 140 zł

  CZĘSTOŚĆ STOSOWANIA

  • jeden raz na tydzień

  1. Kroplówkę „włosy, skóra, paznokcie”

  Koktajl „włosy, skóra, paznokcie” to produkt powstały ze specjalnie skomponowanych składników – witamina A, witamina C, witamina D3, witaminy B1, B2, B5, B6, B12, uzupełnionych o kwas foliowy i biotynę.

   

  Witamina A i C działają antyoksydacyjnie, widocznie poprawiając stan skóry, włosów i paznokci, a w połączeniu z witaminy z grupy B usprawniają procesy metaboliczne oraz wspierają pracę układu nerwowego. Znacząco przyczyniają się do opóźniania starzenia komórek skóry i wspierają procesy regeneracyjne.

  Witamina D3 zawarta w kroplówce wpływa na podwyższenie jej stężenia w organizmie. Jej niedobór może spowodować pogorszenie stanu skóry tj. obniżenie jędrności oraz przyśpieszenie procesu starzenia.

   

  CENA: 260 zł

  CZĘSTOŚĆ STOSOWANIA

  • jeden raz na dwa tygodnie

 • 3. Kroplówkę z koenzymem Q10

  Koenzym Q10 ma właściwości utleniające i redukujące. Związek przeciwdziała wolnym rodnikom, które są odpowiedzialne za starzenie się, a jednocześnie przyspiesza procesy regeneracyjne naskórka. Koenzym Q10 w kosmetyce jest wykorzystywany do produkcji kosmetyków odmładzających, odżywek do włosów, a także suplementów poprawiających wygląd skóry.

  Koenzym Q10 to silny antyoksydant, co oznacza, że przeciwdziała wolnym rodnikom, dlatego jego właściwości wykorzystywane są w kosmetyce, głównie do produkcji kosmetyków przeciwstarzeniowych.

  Substancja działa również regeneracyjnie na skórę, przyspiesza proces gojenia się ran, wygładza i ujędrnia cerę. Koenzym Q10 dotlenia komórki skóry, a jednocześnie chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, jak: promieniowanie słoneczne, wiatr, mróz.

   

  CENA: 260 zł

  CZĘSTOŚĆ STOSOWANIA
  • jeden raz na tydzień, zalecamy od 5 do 10 infuzji

Masz pytanie do nas?

Zadzwoń, pomożemy!

663 660 096