Masaż klasyczny
To najpopularniejszy masaż oddziałujący na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła, torebki stawowe, a także na układ krwionośny, nerwowy i limfatyczny.

W zależności od zastosowanej formy i intensywności masaż może mieć charakter:
leczniczy – kompensujący niedobory układu mięśniowo – stawowo – więzadłowego, układów wewnętrznych oraz narządów. Z użyciem odpowiednich środków wspomagających może mieć działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, rozgrzewające.
relaksacyjny – znosi napięcie nerwowo – mięśniowe oraz psychiczne, pozwala osiągnąć stan rozluźnienia i odprężenia. Szczególnie przydatny po długotrwałym wysiłku fizycznym, jak i psychicznym.
pobudzający – pozwala zwalczyć skutki zmęczenia, podwyższa napięcie mięśniowe, usprawnia przewodzenie bodźców nerwowych.

Masaż twarzy
Poprawia stan skóry, ukrwienie i odżywienie. Spłyca zmarszczki, zapobiega powstawaniu nowych, ujędrnia skórę i wpływa na polepszenie owalu twarzy. Zapewnia dobre samopoczucie i promienny wygląd.

Masaż mięśniowo-powięziowy
Opiera się na koncepcji taśm anatomicznych stworzonych przez Tomasa Myjersa, cechuje się głębokim, pełnym obecności, rozluźniającym dotykiem. To głęboki masaż powięzi i mięśni, który umożliwia dotarcie do prawdziwego źródła bólu, napięć oraz blokad emocjonalnych.

Czym jest powięź oraz jaką pełni funkcję w procesie samoleczenia?
Powięź to unerwiona oraz unaczyniona tkanka łączna, oplatająca wszystkie części ciała. Znajdująca się pod skórą zewnętrzna warstwa jest najbardziej wrażliwa na odczuwanie bólu. Tam też „ulokowane” są tzw. emocjonalne wzorce przytrzymania, czyli stłumione i nieuświadomione uczucia, z którymi nie potrafimy sobie poradzić. Stan napięcia wynikający z tłumienia emocji przekłada się na  chroniczny skurcz układu powięziowego oraz mięśni, który objawia się jako ostry – przewlekły ból. Uwolnienie powięzi i rozluźnianie mięśni pozwoli przebudzić ciało, a także pozbyć się bólu.

Zaburzone napięcie powięzi charakteryzuje się m.in.:
– przewlekłym zmęczeniem
– zimnymi, ciężkimi, odrętwiałymi kończynami
– promieniowaniem bólu do odległych miejsc
– wrażeniem otępienia
– nadmierną sennością lub bezsennością
– uczuciem ciężaru, opuchnięciem
– problem z „czuciem” określonego miejsca w ciele

Masaż mięśniowo-powięziowy jest zupełnie wyjątkowy, oprócz typowych korzyści płynących z masażu, przynosi również :
– zmianę struktury tkanek; ich długość, elastyczność, co za tym idzie daje uczucie rozluźnienia, zwiększa  zakres ruchów, zmniejsza dolegliwości bólowe
–  prawidłowe ułożenie nerwów, powięzi, mięśni, stawów kręgosłupa i stawów obwodowych, czyli przyczynia się do uzyskania właściwej – zdrowej sylwetki człowieka
– wspomaga pracę wszystkich organów i układów (w tym krwionośnego, limfatycznego, hormonalnego), wzmacnia proces oczyszczania z toksycznych produktów przemiany materii, czyli wpływa na osiągnięcie równowagi w całym organizmie.

Masaż gorącymi kamieniami
To niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych. Masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi odpręża, wycisza i regeneruje. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Ma zbawienny wpływ na skórę – pomaga zwalczyć cellulit, poprawia jej jędrność i elastyczność. Przyśpiesza krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra zostaje lepiej dotleniona i odżywiona, a organizm oczyszcza się z toksyn i produktów przemiany materii. Przyjemne ciepło kamieni, nastrojowa muzyka oraz płynne ruchy masażysty doskonale relaksują i regenerują siły witalne.

Masaż bańką chińską wspomagający odchudzanie i redukcję cellulitu
Masaż bańką chińską polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i tkanek znajdujących się pod jej warstwą. Ułatwia spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenie objętości płynów w tkankach i wydalanie toksyn z organizmu przez usprawnienie krążenia żylnego i limfatycznego oraz zmianę przepuszczalności błony komórkowej. Poprawia ukrwienie skóry i mięśni, stymuluje metabolizm komórek. Przynosi znaczące efekty w krótkim czasie. Powoduje zmniejszenie obwodów ciała oraz wyraźną poprawę jakości skóry, zmniejsza wyrazistość rozstępów.

Masaż niewskazany jest u osób z cerą naczyńkową, cierpiących z powodu żylaków, oraz chorych na hemofilię

Ogólne przeciwwskazania do wykonania masażu:
-gorączka
-nowotwory
-choroby zakaźne
-choroby zapalne
-padaczka (przeciwwskazanie względne)
-SM (stwardnienie rozsiane – okres rzutu choroby)
-zmiany troficzne skóry
-popękane naczynka
-żylaki, stany zapalne żył
-wady serca i jego choroby
-nieleczone nadciśnienie tętnicze
-zaawansowana miażdżyca
-zaawansowana osteoporoza
-choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym i pasożytniczym
-miesiączka
-ciąża
-wiek po 80 r. ż.