Zadzwoń do nas - 12 333 70 00 lub 663 660 096
Poznaj nasz zespół!
Poznaj nasz zespół!

Barbara Wiecha
Magister kosmetologii
Jest absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Ukończyła studia magisterskie w 2018 roku, otrzymując dyplom z wyróżnieniem. W Vitamedicum pomaga Pacjentom dobrać zabiegi do ich indywidualnych potrzeb, w celu osiągnięcia zamierzonych efektów. Do Klientów podchodzi z wielkim zaangażowaniem, profesjonalizmem, spokojem i ciepłem. Podkreśla, że odpowiednio dobrany profesjonalny zabieg i domowa pielęgnacja uzupełniająca, to klucz do osiągnięcia długotrwałych efektów i naturalnego piękna. W Vitamedicum specjalizuje się w modelowaniu sylwetki icoone, karboksyterapia, mezoterapii oraz kosmetyce prostej. Prywatnie lubi dobrą kuchnię i podróże.

Klaudia Augustyn–Niesłuchowska
Magister kosmetologii
Jest absolwentką Collegium Medicum UJ na kierunku kosmetologia, gdzie obroniła tytuł magistra. Największą radość sprawia jej wykonywanie najbardziej zaawansowanych, wymagających wiedzy i precyzji, zabiegów z zakresu kosmetologii. Zawsze podkreśla, że oprócz wiedzy i doświadczenia, ważna dla niej jest relacja z Pacjentem, wsłuchanie się w jego potrzeby i oczekiwania. Uważa, że współpraca lekarza i kosmetologa, a co za tym idzie – wielokierunkowe podejście do tematu pielęgnacji skóry – pozwala osiągnąć długotrwałe i naturalne rezultaty. W Vitamedicum specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych, z wykorzystaniem sprzętu medycznego. Prywatnie uwielbia włoską kuchnię, czyta kryminały i ogląda filmy Tarantino.

Aleksandra Góra
Studentka kosmetologii
Jest studentką kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła specjalistyczne kursy dokształcające i na bieżąco pogłębia wiedzę z dziedziny kosmetologii. Specjalizuje się w wykonywaniu masażu podciśnieniowego ICOONE. Jest osobą empatyczną, ciepłą i uśmiechniętą, przez co z łatwością nawiązuje kontakt z Pacjentami. Prywatnie bardzo aktywna, lubi podróżować i spędzać czas z najbliższymi.

Magdalena Olszewska
Magister fizjoterapii
Jest terapeutkę i absolwentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła liczne kursy z zakresu terapii wisceralnej i osteopatii. Od ponad 10 lat pomaga naszym Pacjentom w oczyszczaniu organizmu, wykonując zabiegi medycznej hydrokolonoterapii. Jest również specjalistką z zakresu masażu z wykorzystaniem techniki głębokiej relaksacji. Prywatnie zwolenniczka naturopatii i zdrowego odżywiania. Kocha sport i podróże.

Sylwia Koczara
Studentka fizjoterapii
Jest studentką fizjoterapii na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ukończyła specjalistyczne kursy dokształcające z dziedziny stawów obwodowych oraz kręgosłupa. Specjalizuje się w masażu punktów spustowych, masażu leczniczym, drenażu limfatycznym, masażu antycellulitowym, technikach manualnych oraz neuromobilizacji. Jest energiczna i łatwo nawiązuje kontakt z Pacjentami. Prywatnie jest osobą niezwykle aktywną, uprawia sport i kocha zwierzęta.

Marta Blaszyńska
Magister fizjoterapii
Jest magistrem fizjoterapii, trenerem personalnym i instruktorem fitness. Ukończyła studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i wiele kursów z zakresu terapii manualnej, chiropraktyki, masażu tkanek miękkich, terapii wisceralnej i osteopatii. Dodatkowo w Vitamedicum stosuje elementy suchego igłowania oraz kinesiotapingu. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie a terapię planuje holistycznie, dbając o każdy szczegół i komfort Pacjenta w każdym aspekcie. Najważniejszym etapem leczenia jest szczegółowy wywiad i prawidłowo postawiona diagnoza, aby usunąć nie tylko sam objaw, ale przede wszystkim uwolnić Pacjenta od przyczyny dolegliwości raz na zawsze. Zajmuje się również przygotowaniem Pacjentów do operacji, kompleksową rehabilitacją pooperacyjną, uroginekologiczną, fizjoterapią kobiet w ciąży i połogu. Od kilku lat współpracuje również regularnie ze sportowcami.

Bożena Karlińska
dyplomowana Pielęgniarka
Jest absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończyła specjalizację pielęgniarską z chirurgii ogólnej. Na co dzień pracuje w jednym z krakowskich szpitali. W swojej karierze zawodowej zajmowała się m.in. terapią ketogeniczną i profilaktyką jelita grubego. Swoje doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie zdobywała w szpitalnej pracowni endoskopii. Jest osobą empatyczną, która potrafi dokładnie wsłuchać się w potrzeby Pacjenta. W Vitamedicum zajmuje się ozonoterapią oraz wlewami kroplówkowymi. Prywatnie kocha taniec.

Angelika Maciejowska
Licencjonowana pielęgniarka
Studiuje na Małopolskiej Uczelni Państwowej w Oświęcimiu. Doświadczenie zbierała w wielu szpitalach, zarówno w Polsce jak i za granicą. Na co dzień pracuje w największym krakowskim szpitalu, wciąż się szkoli i uczestniczy w kursach specjalistycznych – obecnie kurs kwalifikacyjny z Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Uwielbia kontakt z pacjentem i wykonywanie zaawansowanych procedur medycznych. W Vitamedicum zajmuje się ozonoterapią oraz wlewami kroplówkowymi. Prywatnie fascynuje się fotografią i podróżami.

Katarzyna Kuliczkowska
Magister pielęgniarstwa
Magister pielęgniarstwa. Posiada specjalizację z pielęgniarstwa zachowawczego. Na co dzień pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobyła na oddziale pulmonologii. Obecnie zajmuje się badaniami czynnościowym układu oddechowego. W Vitamedicum specjalizuje się w badaniach nadreaktywności oskrzeli oraz spirometrii.

Małgorzata Sroka
Technik masażysta
Jest studentką fizjoterapii w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Ukończyła Technikum Masażu Leczniczego w Krakowie. Liczne specjalistyczne kursy pogłębiły jej wiedzę z zakresu masażu tkanek głębokich a także w jednostkach chorobowych. W Vitamedicum specjalizuje się w masażu leczniczym i relaksacyjnym z wykorzystaniem fali uderzeniowej. Prywatnie trenuje biegi górskie i biegi po schodach.

Beata Stróżecka
Manager
Jest absolwentką Politechniki Lubelskiej. Choć z wykształcenia jest inżynierem, od lat realizuje swoją pasję do medycyny kierując i zarządzając placówkami medycznymi. W swojej codziennej pracy kieruje się zasadami etyki, empatii i zrozumienia – zarówno wobec lekarzy, personelu, jak i Pacjentów.

lek. med. Aleksandra Kowalczuk
Lekarz medycyny estetycznej
Lekarz medycyny estetycznej i anti-aging. Ukończyła Studia Medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, podczas których odbyła liczne staże na Universita degli Studi di Roma Tor Vergata we Włoszech, a także Northern State Medical University w Rosji. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, a jej umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy, jak również pozytywne opinie Pacjentów. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem generatora plazmy, a zwłaszcza w nieinwazyjnej plastyce powiek i usuwaniu zmarszczek. W połączeniu z innymi technikami – jak zastosowanie toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, osiąga naturalne i długotrwałe efekty. Jest zwolennikiem balansu, łączenia różnych technik i możliwości, jakie daje szybko rozwijająca się dziedzina medycyny estetycznej. Dzięki takiemu podejściu jej Pacjenci uzyskują naturalne i długotrwałe rezultaty. Cały czas się dokształca, śledzi nowości dostępne na rynku, bierze udział w konferencjach z zakresu medycyny estetycznej, zdrowia i dietetyki. Od 13 lat zajmuje się sportem i tańcem, także zawodowo. Zdrowy styl życia, holistyczne podejście, poczucie sztuki, piękna i estetyki – to wizytówka lek. med. Aleksandry Kowalczuk.

dr hab. n. med. Jerzy Soja
Specjalista chorób płuc i chorób wewnętrznych
Dr hab. n. med. Jerzy Soja, profesor nadzwyczajny UJ, specjalista chorób płuc i chorób wewnętrznych. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. Od ukończenia studiów pracuje w Klinice Pulmonologii w Krakowie. Odbył liczne kursy i staże szkoleniowe w renomowanych ośrodkach zagranicznych – m.in. w Heidelbergu, Hamburgu i Birmingham. Jest autorem licznych publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych o wysokim impact factor (IF). Stosuje nowoczesne metody diagnostyczne, w tym ultrasonografię wewnątrzoskrzelową (endobronchial ultrasound, EBUS). Jest członkiem: ERS (European Respiratory Society), PTChP (Polskie Towarzystwo Chorób Płuc) i TIP (Towarzystwo Internistów Polskich). Obecnie jest przewodniczącym Sekcji Pulmonologii Interwencyjnej PTChP.

dr n. med. Magdalena Spałkowska
Specjalista dermatolog
W 2012 r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, otrzymując tytuł Najlepszego Absolwenta. Po rocznym stażu podyplomowym odbyła 5-letnie szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz School of Medicine In English. W kwietniu 2019 r. dr Magdalena Spałkowska uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii, od lutego 2020 odbywa szkolenie w dziedzinie immunologii klinicznej. Stale doskonali swoje umiejętności biorąc udział w stażach zagranicznych: w Stanach Zjednoczonych (University of Rochester, NY), Włoszech (Universita del Insubria, Varese; Policlinico Paolo Giaccone, Palermo) i Chorwacji (Medicinski Fakultet Sveucilista u Rijeci). Pięciokrotna stypendystka Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV Congress w Atenach, Genewie, Wiedniu, Paryżu, Madrycie), stypendystka World Congress of Dermatology, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego podczas World Congress of Trichoscopy oraz World Congress of Gynecological Endocrinology. Dr Magdalena Spałkowska jest autorem kilkunastu publikacji naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych oraz licznych prezentacji ustnych i posterowych podczas krajowych i zagranicznych konferencji naukowych. Brała udział w wielu kursach doszkalających, w tym organizowanych przez Europejską Akademię Dermatologii i Wenerologii, m.in.: Hair and Scalp w Bolonii, Cosmetic Dermatology w Brukseli, Sexually Transmitted Diseases w Amsterdamie, otrzymując dwukrotnie nagrodę za najlepszą prezentację. Dr Magdalena Spałkowska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV), International Trichoscopy Society oraz International Dermatoscopy Society (IDS).

lek. med. Jarosław Nowakowski
Specjalista reumatolog
W 2016 r. ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego jako jeden z najlepszych absolwentów. Lekarski Egzamin Końcowy zdał we wrześniu 2016 uzyskując czwarty rezultat w Polsce. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Pracuje i szkoli się w Oddziale Klinicznym Reumatologii i Immunologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, wcześniej doświadczenie internistyczne zdobywał w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Geriatrii Szpitala Uniwersyteckiego. Uczestnik licznych konferencji i warsztatów z zakresu reumatologii, chorób wewnętrznych oraz immunologii. Aktywny naukowo doktorant, zdobywca grantu Preludium-18 przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki na badania poświęcone wczesnemu wykrywaniu chorób sercowo-naczyniowych w zapalnych chorobach reumatycznych.

lek. med. Łukasz Bełch
Specjalista urolog
Na co dzień pracuje w Oddziale Klinicznym Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W 2012 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po ukończeniu stażu podyplomowego rozpoczął pracę w Oddziale Klinicznym Urologii w Krakowie. W urologii szczególnie interesuje się chorobami nowotworowymi układu moczowo-płciowego, kamicą układu moczowego oraz nienowotworowymi schorzeniami układu moczowego m.in. prostaty. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EBU). Prowadzi konsultacje również w języku angielskim i niemieckim.

lek. med. Katarzyna Junak
Specjalizacja medycyny rodzinnej
Specjalizacja z medycyny rodzinnej określa formalnie mój profil zawodowy, jednakże zainteresowanie Pacjentem i jego problemami dalece wykracza poza te ramy. Patrzę na człowieka jak na „całość”, nie tylko na poszczególne organy czy narządy. Staram się odnaleźć i rozpoznać przyczynę chorób, a nie tylko leczyć ich objawy. Moje podejście diagnostyczno-terapeutyczne można określić mianem medycyny komplementarnej, holistycznej. Przyjmuję wielu Pacjentów z chorobami nowotworowymi i schorzeniami takimi jak autoagresja, pomagając im w leczeniu i poprawie komfortu życia. Swoim zaangażowaniem i wiedzą staram się towarzyszyć im w tej bardzo trudnej i bolesnej drodze. W Vitamedicum lek. med. Katarzyna Junak zajmuje się diagnostyką, kwalifikacją do zabiegów ozonoterapii, hydrokolonoterapii, oraz wlewami kroplówkowymi.

Rafał Baran
Dietetyk
Rafał Baran to dyplomowany dietetyk oraz absolwent krakowskiego AWF. Specjalista z ponad 15-letnim doświadczeniem w dietetyce sportowej i klinicznej, ze specjalizacją w autoimmunologii, zaburzeniach hormonalnych i diabetologicznych, a także w zakresie zaawansowanych metod treningowych i suplementacji. Wykładowca, trener i szkoleniowiec m. in. w Europejskim Centrum Sportu oraz trener klasy mistrzowskiej. Nadzorował i tworzył programy dietetyczno-suplementacyjne licznych zawodowych sportowców, zawodników Bundesligi i polskiej ekstraklasy, czy MMA. Na swoim koncie posiada również liczne sukcesy jako trener i dietetyk mistrzów sportów sylwetkowych (złotych medalistów świata, Europy i Polski). Indywidualną praktykę dietetyczną łączy obecnie z funkcją dietetyka i doradcy suplementacyjnego drużyny ekstraklasy – Wisły Kraków. Jako dietetyk kładzie nacisk przede wszystkim na interdyscyplinarne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

Dominika Herbuś
Dietetyk
Dietetyk kliniczny, specjalistka ds. dietoterapii w Vitamedicum. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Na co dzień pracuje z pacjentami gastroenterologicznymi w jednym z krakowskich szpitali. W naszej klinice zajmuje się Pacjentami nadmierną masę ciała, edukacją żywieniową oraz dietoterapią w różnych jednostkach chorobowych. Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Jej mottem w pracy zawodowej jest holistyczne podejście do zdrowia.