Botoks

Każda kobieta zdaje sobie sprawę iż pojawienie się zmarszczek na twarzy, to tylko kwestia czasu. Niestety nie możemy uchronić się przed ich powstawaniem ani zdrowym stylem życia, ani dietą, ani drogimi kremami. Walka ze zmarszczkami jest trudnym, długotrwałym procesem, w którym znaczącą rolę odgrywają zabiegi z medycyny estetycznej –  w szczególności te, które wykorzystują paraliżujące działanie toksyny botulinowej (potocznie zwanej botoksem). Botoks używany jest do  celów estetycznych i leczniczych od ponad 60 lat. Samo wstrzyknięcie botoksu jest procedurą szybką i przynoszącą natychmiastowe efekty, dzięki czemu wiele kobiet ma szansę cieszyć się wymarzoną i gładką skórą. 

Botoks jest najpopularniejszą metodą redukcji oznak starzenia powstałych na skutek bogatej mimiki twarzy. Aby efekty zabiegu były zadowalające, musi być on przeprowadzony przez osobę mającą niezbędne kwalifikacje i doświadczenie. W Vitamedicum pracują lekarze z ogromną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem, co daje pewność, że rezultaty ich działań spełnią Państwa oczekiwania.

Jak  wygląda zabieg?

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej trwa zazwyczaj do 30 minut i wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej. Aplikowanie botoksu  poprzedzone jest  dokładną analizą mimiki twarzy Pacjenta. Na jej podstawie określa się, do których miejsc na twarzy preparat zostanie wprowadzony.

Pierwsze efekty widoczne są po 2-3 dniach, jednakże najlepiej widać je po upływie około dwóch tygodni. Niestety nasz organizm wraz z upływem czasu przeciwdziała botoksowi, wytwarzając nowe włókna nerwowe. Aby więc utrzymać satysfakcjonujące efekty, zabieg należy powtórzyć. 

KORZYŚCI
DLA KOGO?
PRZECIWWSKAZANIA
Cena od: 350 zł
Mezoterapia-iglowa-efekty-przeciwwskazania-cena-jak-wyglada-zabieg