Wymodeluj sylwetkę skutecznie i bez wysiłku !

Lipoliza iniekcyjna to mało inwazyjna i obecnie najpowszechniejsza metoda modelowania sylwetki. Jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji, wykonywanej przez lekarza medycyny estetycznej, w znieczuleniu miejscowym.  Polega na wykonaniu serii zastrzyków z substancji, która rozbija błony komórek tłuszczowych (fosfatydylocholiny). Efektem zabiegu jest miejscowe zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej i wygładzenie skóry.

Przeprowadzenie serii zabiegów lipolizy iniekcyjnej pozwala na utratę nawet do 5  cm w obwodzie w miejscu, gdzie został wstrzyknięty preparat. Jeżeli ilość tkanki tłuszczowej jest niewielka, do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów wystarczą nawet dwa lub trzy zabiegi. Lipoliza iniekcyjna pozwala na zmniejszenie obwodu bioder, brzucha, ud, ramion lub innych części ciała, w których ilość komórek tłuszczowych jest według Pacjenta zbyt duża.

Jak wygląda zabieg?

Podczas lipolizy iniekcyjnej tkanka tłuszczowa jest likwidowana poprzez podawanie zastrzyków z substancji, która prowadzi do rozpuszczania komórek tłuszczowych. W miejscach wstrzyknięcia preparatu powstaje kontrolowany i zamierzony, niewielki stan zapalny. Uwalniające się z komórek tłuszcze trafiają do krwi i transportowane są do wątroby, gdzie zostają poddane rozkładowi, a następnie są wydalane z organizmu.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej, przy użyciu znieczulenia miejscowego i trwa do 60 minut.

Po wykonanej lipolizie iniekcyjnej można od razu wrócić do pełnej aktywności fizycznej.  Niezbędnym uzupełnieniem zabiegu jest wykonanie masażu, który przyspieszy proces usuwania komórek tłuszczowych. Ponadto zalecamy wykonanie serii zabiegów ICOONE laser, które wzmocnią efekty zabiegowe.

KORZYŚCI
DLA KOGO?
PRZECIWWSKAZANIA
Cena od: 300 zł