KORZYŚCI
  • zmianę struktury tkanek; ich długość, elastyczność, co za tym idzie daje uczucie rozluźnienia, zwiększa  zakres ruchów, zmniejsza dolegliwości bólowe
  • prawidłowe ułożenie nerwów, powięzi, mięśni, stawów kręgosłupa i stawów obwodowych, czyli przyczynia się do uzyskania właściwej zdrowej sylwetki człowieka
  • wspomaga pracę wszystkich organów i układów (w tym krwionośnego, limfatycznego, hormonalnego), wzmacnia proces oczyszczania z toksycznych produktów przemiany materii, czyli wpływa na osiągnięcie równowagi w całym organizmie.

Masaż gorącymi kamieniami
To niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych. Masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi odpręża, wycisza i regeneruje. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Ma zbawienny wpływ na skórę – pomaga zwalczyć cellulit, poprawia jej jędrność i elastyczność. Przyśpiesza krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra zostaje lepiej dotleniona i odżywiona, a organizm oczyszcza się z toksyn i produktów przemiany materii. Przyjemne ciepło kamieni, nastrojowa muzyka oraz płynne ruchy masażysty doskonale relaksują i regenerują siły witalne.

Masaż bańką chińską wspomagający odchudzanie i redukcję cellulitu
Masaż bańką chińską polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i tkanek znajdujących się pod jej warstwą. Ułatwia spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenie objętości płynów w tkankach i wydalanie toksyn z organizmu przez usprawnienie krążenia żylnego i limfatycznego oraz zmianę przepuszczalności błony komórkowej. Poprawia ukrwienie skóry i mięśni, stymuluje metabolizm komórek. Przynosi znaczące efekty w krótkim czasie. Powoduje zmniejszenie obwodów ciała oraz wyraźną poprawę jakości skóry, zmniejsza wyrazistość rozstępów.

Masaż niewskazany jest u osób z cerą naczyńkową, cierpiących z powodu żylaków, oraz chorych na hemofilię

Ogólne przeciwwskazania do wykonania masażu:
-gorączka
-nowotwory
-choroby zakaźne
-choroby zapalne
-padaczka (przeciwwskazanie względne)
-SM (stwardnienie rozsiane – okres rzutu choroby)
-zmiany troficzne skóry
-popękane naczynka
-żylaki, stany zapalne żył
-wady serca i jego choroby
-nieleczone nadciśnienie tętnicze
-zaawansowana miażdżyca
-zaawansowana osteoporoza
-choroby o podłożu bakteryjnym, wirusowym i pasożytniczym
-miesiączka
-ciąża
-wiek po 80 r. ż.