Wypełnienie zmarszczek i ust

Wypełniacze to substancje coraz częściej wykorzystywane w medycynie estetycznej. Używa się ich do wypełniania zmarszczek, modelowania policzków, poprawiania owalu twarzy i powiększania ust. Jednym z najpopularniejszych wypełniaczy w medycynie estetycznej jest kwas hialuronowy. Zabiegi z jego wykorzystaniem oddziałują na skórę w dwóch wymiarach. Przede wszystkim nawilżają i ujędrniają skórę, co pozwala osiągnąć widoczny efekt odmłodzenia. Z drugiej strony, kwas hialuronowy może jednocześnie zapobiegać starzeniu się skóry, ponieważ wpływa stymulująco na komórki produkujące kolagen odpowiedzialny za elastyczność skóry.

Wypełniacze  pozwalają na przywrócenie młodego wyglądu w bezpieczny i szybki sposób. Skutecznie przywracają naszej skórze zdrowy wygląd i promienną, gładką cerę.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na podaniu preparatu bezpośrednio pod widoczne na skórze zmiany i zmarszczki. Po wstrzyknięciu preparatu w linię zmarszczki, lub w usta, preparat wiąże wodę i zwiększa objętość danej okolicy, wygładzając zmarszczki.  Cała procedura trwa od 30 do 40 minut, w zależności od obszaru zabiegowego. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

KORZYŚCI
DLA KOGO?
PRZECIWWSKAZANIA
Cena od: 1200 zł
rsz_botoks