lek. Michał Lis

Ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu gdzie w trakcie studiów otrzymywał stypendium rektora dla najlepszych studentów. Aktualnie jest w trakcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie pełni również dyżury w ramach ogólnopolskiego mikrochirurgicznego serwisu replantacyjnego.

Na co dzień pasjonuje się mikrochirurgią, chirurgią ręki i chirurgią rekonstrukcyjną, a także nowoczesną diagnostyką obrazową. Podążając za postępem chirurgii plastycznej, nie przestaje kontynuować swojego rozwoju, doskonaląc umiejętności na licznych kursach i konferencjach naukowych.

Poza chirurgią zajmuje się m. in. obrazowaniem ultrasonograficznym ręki u pacjentów po urazach nerwów obwodowych i replantacjach.

Jest autorem i współautorem kilkunastu publikacji naukowych w języku polskim i angielskim oraz uczestnikiem i autorem prezentacji na krajowych i zagranicznych zjazdach naukowych.

Prywatnie jego pasją jest fotografia, muzyka oraz gra na pianinie i gitarze.

Konsultacje i leczenie z zakresu chirurgi:

  • Znamiona
  • Diagnostyka ultrasonograficzna neuropatii
  • Urazy ręki
Zarezerwuj wizytę!